Nasza produkcja

Nasza produkcja ladybug
Łącząc technologie, tworzymy niepowtarzalny i ciekawy produkt!
stripes image
Szwalnia
W naszej szwalni szyjemy unikalne tablice manipulacyjne z różnorodnymi zapięciami. Tkaniny, które wykorzystujemy, są bardzo trwałe. Można łatwo je wyprać, przy czym nie utracą one formy. Dla zapięć wykorzystujemy tylko najlepsze akcesoria i bezpieczny kolorowy plastik.

Wszystkie materiały przechodzą wstępne testy w niezależnych europejskich laboratoriach. A nasza produkcja gwarantuje dobrej jakości szycie. Wszystkie detale są solidnie przymocowane do podstawy tablicy.

Przed zapakowaniem sprawdzamy każdą tablicę, by z radością wysłać ją do dziecka.
stripes image
Produkcja magnesów, puzzli i gier.
Specjaliści z naszej firmy posiadają duże doświadczenie w tworzeniu produktów poligraficznych. Nasi technolodzy cały czas poszukują nowych ekskluzywnych technologii dla realizacji najśmielszych pomysłów naszych twórców.

Nasz zestaw urządzeń pozwala produkować towar w krótkich terminach z niezmiennie wysoką jakością. Niektóre przyrządy zostały opracowane przez inżynierów specjalnie w celu wdrożenia technologii naszej produkcji.

stripes image
Produkcja drewnianych zabawek.
Najmłodszy oddział naszego przedsiębiorstwa. Zdążyliśmy się wiele nauczyć. Tworzyć projekty przyszłych zabawek w specjalnych programach. Wytwarzać, obrabiać i szlifować drewniane elementy.

W swojej produkcji wykorzystujemy buk i lipę. Wspaniale dają się one obrabiać. Z tych gatunków drzew wychodzą piękne zabawki i klocki.

Do malowania elementów wykorzystujemy farby produkcji niemieckiej, bezpieczne i bardzo dobrej jakości.

Połączenie kilku technologii pozwala nam wykorzystywać różne materiały: tkaniny, drewno, karton. Do zabawek kartonowych dodajemy elementy drewniane. Do wyrobów drewnianych szyjemy detale z tkaniny. A zabawki drewniane i materiałowe pakujemy do ładnych pudełek. To czyni nasze zabawki unikalnymi i konkurencyjnymi na rynku.